Meie kohta

Toitumine ja maitse
Kvaliteetne ja tasakaalustatud toit

My Döner – autentsed maitsed, värsked toorained ja armastatud maitsed nii Türgi kui Itaalia köögist!

Me teame, et parimad road saavad valmida vaid parimatest koostisosadest, seega pöörame tähelepanu igale taldrikul olevale komponendile, alates kvaliteetsest lihast ning pita taskust /lavash kuni tervisliku salati ja kastmeteni välja. Kebab on eeskätt tuntud kui mehiselt mahlane kõhutäis, mis peletab nälja ning pakub kiirtoidule kohaselt kõrge kaloraažiga kiiret maitsenaudingut. Traditsiooniliselt valmistatud Türgi köögi üks armastatumaid roogasid kebab on aga kõike muud kui mahlane liharoog, mis kasvatab vöökohta. Õigeid tehnikaid ja tooraineid kasutades on tegu Lähis-Idast pärit roaga, mis on toitev, tervislik ja tõeliselt maitsev! Ebatervisliku kiirtoidu asemel pakub My Döner värsketest toorainetest valmistatud kebabi roogasid, mis on viivad Su maitsemeeled eksootilisse gurmeereisile Lähis-Ida kööki! 

Veise d”ner kebab taldrik
Vapustav maitsereis
MAITSEID TÜRGI KÖÖGIST

Kebab – Meie kebabisegu sisaldab 90% veiseliha ning vaid autentseid Lähis-Ida maitseaineid. Lisaks veiseliha kebabile leiab meie menüüst ka kanaliha  ja Vegan kebabi. Vastavalt kliendi soovile serveerime My Döner kebabi kas kvaliteetsest jahust valmistatud pita taskus/ lavash või kebabi salatina.

Vapustav maitsereis

Värske salat – Lisandina pakume värsketest toorainetest kohapeal valmistatud salat

Pita taskud/ lavash – Meie pita taskud on küpsetatud kohapeal värske tainest, kasutades kvaliteetset Itaalia jahu.

Kastmed – Meie kokad valmistavad käsitsi kõik kastmed ning ei kasuta kastmete valmistamisel säilitusaineid.

Lisaks rikkalikule Lähis-Ida köögist inspireeritud menüüle leiab meie menüüst ka teisi armastatud maitseid nii Vahemere äärest kui kaugemalt! My Döner’i õhukese põhjaga pizza on Itaalia traditsioonidele kohaselt valmistatud kivipõhjaga ahjus ning maitsestatud oliiviõliga, et anda edasi Vahemere päikese all kasvanud toorainete küpse maitsebukett.

mydoner_product65
Crispy Chicken Burger
Close
This website uses cookies to improve your web experience.
Close